Головна
Новини

Інформація
Дилерам

Фотогалерея
Контакти
Замовлення
 

Двері вхідні:
 Aplot
 Lacossta
 Двері оптом

 ABWEHR

Двері міжкімнатні:
 Terminus
 Новий стиль

Вікна металопластикові:
 REHAU
 VEKA
 EPSILON 
 STECO
 Вікнар’Off
 KBE

Вікна дерев‘яні

Підвіконня:
 Danke
 OpenTeck
 Crystalit
 Holzdorf

Водозливи

Сітки від комах

Ролети:
 Захисні
 Тканеві

Жалюзі:
 Гоизонтальні
 Вертикальні

Гаражні ворота:
 DoorHan
 Alutech
 Ryterna

Сайдинг
 Альта-Профіль
 Holzplast
 Блок-Хаус "Бревно"


Покрівельні матеріали
 Металочерепиця
 Мінеральна вата
 Пінопласт

Водостічні системи:
 RAINWAY


   
   
   

  
         Украинский строительный портал www.promobud.ua    

   

 


Водостічна система RAINWAY


Будь-який дах не буде в повному обсязі виконувати свої функції без встановлених водостічних систем. Без організованого стоку води вона стікає в усі боки, руйнує стіни і фундамент будівлі, збирається в калюжі і розмиває доріжки.
Спільне застосування водостічних систем RainWay 90 та RainWay 130 дозволяє комплексно вирішити задачу по збору дощової та талої води.

Спеціально розроблена форма жолоба не дозволяє навіть великим потокам води з даху переливатися через край і забезпечує жорсткість конструкції. При цьому забезпечується більший, ніж в аналогічних системах, корисний об'єм ринви, а значить і пропускна здатність.
Додаткові ребра по всій довжині підвищують стійкість до деформації, направляють потік води і запобігають налипання листя. Конструкція воронки дозволяє як сполучати між собою два жолоби, так і вставляти нерозрізаний жолоб з отвором під злив. Розсікачі потоку на внутрішній стінці розтруба запобігають утворенню водоверті на вході в трубу, збільшуючи прохідність.

Ущільнювачі з EPDM-каучуку герметизують з'єднання елементів системи, не перешкоджаючи лінійному розширенню жолобів.

Муфти та відводи для труб сконструйовані так, що розтруб з подвійною стінкою прикриває стик, в якому необхідно залишати зазор 1 см для лінійного розширення труби. Завдяки цьому зібрана система має естетичний зовнішній вигляд, не втрачаючи у функціональності.

Завдяки застосуванню високоякісних матеріалів та використанню особливої ​​технології Co-Ex, водостічні системи RainWay 90 та RainWay 130 стійкі до механічних і ударних навантажень, температурних коливань від -40 ° С до +60 ° С, UV-випромінювання і агресивним навколишнім середовищі.


Водостічні системи RainWay, розроблені в Україні, ефективно вирішують завдання відведення дощової і талої води з дахів особняків, гаражів та альтанок, багатоповерхових житлових та адміністративних будівель, промислових об'єктів. Набір елементів систем RainWay 90 та RainWay 130 сконструйований таким чином, що дозволяє збирати комплексну систему для даху будь-якої конфігурації і при необхідності може з'єднуватися з наземним водовідводом та зливової каналізацією.

Дизайн і колірне рішення водостоків прекрасно поєднуються з усіма видами покрівельних матеріалів і є правильним завершенням даху не тільки з технічної, але і з архітектурної сторони.
  

Системи виготовляються на новітньому обладнанні з високоякісного, не пластифікованого ПВХ (PVC-U). До складу суміші ПВХ включені спеціальні добавки, що запобігають негативному впливу ультрафіолетового випромінювання та оточуючого середовища. Ринви й труби виготовляються за технологією коекструзії. Високоякісна сировина, сучасне обладнання та інноваційні конструкторські розробки роблять можливою багаторічну, ефективну роботу водостічних систем RainWay.

  
Головна  -  Новини  -  Продукція  -  Дилерам  -  Галерея  -  Контакти  - Он-лайн замовлення


Работает на бесплатной Amiro CMS