Головна
Новини

Інформація
Дилерам

Фотогалерея
Контакти
Замовлення
 

Двері вхідні:
 Aplot
 Lacossta
 Двері оптом

 ABWEHR

Двері міжкімнатні:
 Terminus
 Новий стиль

Вікна металопластикові:
 REHAU
 VEKA
 EPSILON 
 STECO
 Вікнар’Off
 KBE

Вікна дерев‘яні

Підвіконня:
 Danke
 OpenTeck
 Crystalit
 Holzdorf

Водозливи

Сітки від комах

Ролети:
 Захисні
 Тканеві

Жалюзі:
 Гоизонтальні
 Вертикальні

Гаражні ворота:
 DoorHan
 Alutech
 Ryterna

Сайдинг
 Альта-Профіль
 Holzplast
 Блок-Хаус "Бревно"


Покрівельні матеріали
 Металочерепиця
 Мінеральна вата
 Пінопласт

Водостічні системи:
 RAINWAY


   
   
   

  
         Украинский строительный портал www.promobud.ua    

   

 


Жалюзі

 

Вертикальні жалюзі

    Зараз важко уявити офіс без віконних жалюзі, адже саме вони зможуть захистити  літом  співробітників від ярких і палючих  променів сонця або від очей перехожих,  а  також додадуть Вашому інтер’єру  необхідну офіційність чи, навпаки,  жвавість  та різноманіття. 

 Раніше вертикальні жалюзі використовувались лише в  офісних  приміщеннях, але не так давно стало зрозуміло,  що завдяки різноманіттю  існуючих матеріалів і технологій  виготовлення вони достатньо гармонійно  дивляться і в  житлових приміщеннях.

 

Вони зрушуються вліво, управо або з центру, повністю відкривають вікно. Варіант зрушення вертикальних жалюзі вибирайте не тільки з своїх особистих переваг. Тут найбільш вірним рішенням є використання жалюзі з таким зрушенням, яке не заважатиме нормальному відкриттю стулок вікна. Можливо, у вашому випадку навіть краще буде замовити жалюзі, що збираються від країв вікна до його середини.Ширина ламелі (вертикальної смужки тканини або пластика) вертикальних жалюзі складає 89 і 127 мм. Чим більше саме вікно, тим ширшими повинні бути ламелі жалюзі для збереження пропорцій в кімнаті. Оскільки ці самі ламелі розташовані вертикально, їх можна повернути і тим самим відрегулювати освітленість тієї або іншої частини вашої кімнати. Сама конструкція жалюзі досить проста: карниз (його виготовляють з алюмінію), бігунки, ламелі, противаги в ламелях (щоб висіли прямо і рівно), ланцюжок і мотузок для управління жалюзі. Ламелі закріплюються один за одним на карнизі, і при необхідності кожну з них можна замінити окремо.

  
Головна  -  Новини  -  Продукція  -  Дилерам  -  Галерея  -  Контакти  - Он-лайн замовлення


Работает на бесплатной Amiro CMS