Головна
Новини

Інформація
Дилерам

Фотогалерея
Контакти
Замовлення
 

Двері вхідні:
 Aplot
 Lacossta
 Двері оптом

 ABWEHR

Двері міжкімнатні:
 Terminus
 Новий стиль

Вікна металопластикові:
 REHAU
 VEKA
 EPSILON 
 STECO
 Вікнар’Off
 KBE

Вікна дерев‘яні

Підвіконня:
 Danke
 OpenTeck
 Crystalit
 Holzdorf

Водозливи

Сітки від комах

Ролети:
 Захисні
 Тканеві

Жалюзі:
 Гоизонтальні
 Вертикальні

Гаражні ворота:
 DoorHan
 Alutech
 Ryterna

Сайдинг
 Альта-Профіль
 Holzplast
 Блок-Хаус "Бревно"


Покрівельні матеріали
 Металочерепиця
 Мінеральна вата
 Пінопласт

Водостічні системи:
 RAINWAY


   
   
   

  
         Украинский строительный портал www.promobud.ua    

   

           


Вікна металопластикові


          Група компаній КБЕ була заснована в 1980р. Головний офіс і основний завод, оснащений передовим устаткуванням, розташований у Берліні. Восени 2002 року КВЕ (Kunststoffprodukte fur Bau und Elektroanlagen) увійшла в концерн HT Troplast AG, найбільший виробник профілю й один з найбільших хімічних концернів світу. Він має 59 підприємств у Європі, Америці й Азії. Географія КБЕ поєднує представництва у Великобританії, Іспанії, Італії, Польщі, Росії, Югославії, Китаї, Литві, на Україні та у багатьох інших країнах. Якість продукції КВЕ, сертифікованої 21 державною установою в 8 країнах, неодноразово відзначалося міжнародними авторитетними конкурсами й фахівцями з різних країн світу.

         Щодня в дослідницькому центрі фірми КБЕ фахівці вдосконалюють технології виробництва вікна КБЕ, проводять лабораторні випробування профілів. Безустанний контроль за результатами іспитових заходів, багаторічний досвід подібних робіт - головна застава міцного положення пластикових вікон фірми КБЕ на світовому ринку віконних конструкцій. Солідний вік фірми КБЕ дає можливість її фахівцям створити профіль, що здатний подарувати Вам максимум задоволення та комфорту!  Популярність віконних систем КБЕ обумовлена бездоганною німецькою якістю і терміном служби більше 40 років. Продукція КБЕ відповідає жорстким європейським нормам. Профіль КБЕ проходить багатоступінчасту перевірку якості. На виробництвах КВЕ працюють лабораторії, оснащені найсучаснішим іспитовим обладнанням.

              Система «Еліта» (профіль KBE) - елітна система з підвищеними теплофізичними характеристиками. Це добротні металопластикові вікна, які створюють неповторний стиль у будинку сучасної людини, забезпечуючи максимальний комфорт. Елегантний дизайн, що відрізняє дану систему, вдало гармоніює з архітектурним оточенням будь-якого стилю. За зовнішньою добірністю ховаються чудові показники по теплоізоляції, статиці й герметичності конструкцій. Гармонія відтінків і підвищена комфортність - основні відмінності  вікон KBE системи "Еліта".

У цій системі застосовується п'ятикамерний профіль з монтажною шириною 70 мм. Багатокамерна будова профілю KBE, у сполученні з енергозберігаючим склопакетом забезпечує оптимальний рівень теплоізоляції. Велика кількість додаткових профілів дозволяє виготовляти найрізноманітніші конструкції у всіх областях будівництва. У системі можуть використовуватись як звичайні однокамерні та двохкамерні склопакети так і енергозберігаючі склопакети  наприклад склопакет товщиною 24 мм, (4Low-E-16-4) - внутрішнє скло низькоемісійне (і-стекло). Такий склопакет забезпечує максимальний рівень  комфорту й  виключає можливість утворення конденсату на внутрішній стороні вікна;

Переваги застосування склопакетів з енерго-зберігаючим i-склом

По-перше, і-стекло відбиває довгохвильові теплові промені убік їхнього випромінювача (тобто взимку убік квартири, де працюють опалювальні прилади, а влітку убік вулиці, де перебувають нагріті сонцем камені, асфальт і т.д.), що значно знижує витрати на опалення взимку й на кондиціонування влітку. Іншими словами, покриття залишає тепло там, де його більше. Теплоізолююча здатність склопакета з і-склом значно вище в порівнянні із двокамерним склопакетом. Таким чином, у будь-якій кліматичній зоні тепловий комфорт у приміщенні досягається використанням склопакетів з енергозберігаючими стеклами. Усувається ефект - "дує від вікна". По-друге, вага такого стеклопакета на 10 кг на 1м.кв. склопакета менше в порівнянні із двокамерним, що значно знижує навантаження на фурнітуру стулки Вашого вікна й збільшує строк її експлуатації. По-третє, тому що температура на поверхні стеклопакета з i-склом вище, ніж на поверхні звичайного скла, це зменшує ймовірність випадання конденсату на склі. Крім того, це скло перешкоджає вигорянню оббивки й предметів інтер'єра. При цьому прозорість і - скла порівнянна із прозорістю звичайного скла. Підсумувавши все вищесказане, скажемо, що встановивши в себе в будинку наші вікна KBE з енергозберігаючими склопакетами, ви заощаджуєте засоби й створюєте комфортні умови в приміщенні, а цей гарний настрій і здоров'я;

Оптимальні статичні характеристики, що забезпечують тривалу функціональність і стійкість вікон KBE.

Система рекомендована до застосування при зовнішньому засклінні житлових і промислових будинків і споруджень, у яких енергозбереження є основним завданням.

Характеристики системи «Еліта» (КВЕ):

  • кількість камер ПВХ профілю - 5;
  • монтажна ширина системи - 70мм;
  • армуючий профіль - стандартний П-образний ;  
  • коефіцієнт опору теплопередачі, м²°З/Вт, Ro - 0,65;
  • індекс ізоляції повітряного шуму, дб, Rw - 36.   

 Шестикамерний профіль КВЕ 88 мм

KBE 88 - іноваційна 6-камерна система преміум класу. Ідеальне рішення в області ефективного енергозбереження. Велика монтажна ширина нового профілю забезпечує стійкість конструкції в цілому.Таким чином, система КВЕ 88 мм створює новий світ вікон, які відрізняються сучаною вишуканістью і досконалими пропорціями

       Характеристики системи КВЕ 88 мм

• 6-камерна система
• монтажна ширина - 88 мм
• склопакет до 52 мм
• опір теплопередачі 1,04 м2С/Вт
• морозостійкість - до - 60 градусів.
• колір ущільнювача - сірий
• кількість контурів ущільнень - 3
• герметичність контурів ущільнення - відповідають класу А
• екологічний склад пластику (рецептура greenline)

•оптимально підходить для заміни старих пластикових вікон на нові
•ідеально вирішує проблеми в галузі ефективного енерго-збереження
• втілює все краще, що напрацьовано фахівцями КБЕ в області віконних технологій за останні 30 років
• виготовляється в Німеччині


 

     Фурнітура німецької фірми Winkhaus Тechnik GmbH  добре зарекомендувала себе на ринку. 
AutoPilot – фурнітура, високої якості, основною метою якої є безпека та комфорт для користувачів вікон.
Вся фурнітура в стандарті має мікровентиляцію, ролики, для ручного регулювання притискання стулки до рами та протизламні елементи (кутики з протизламними грибками, які взаємодіють із стальними зачепами), які значно збільшують захист від небажаного проникнення та продовжують термін служби вікон.

За бажанням замовника, фурнітура може доукомплектовуватись додатковими функціями: чотириступеневий фіксатор нахилу стулки, механізм підйому стулки суміщений з блокування повороту ручки, фіксатор повороту стулки, замок тощо.

                                                                                

  
Головна  -  Новини  -  Продукція  -  Дилерам  -  Галерея  -  Контакти  - Он-лайн замовлення


Работает на бесплатной Amiro CMS