Головна
Новини

Інформація
Дилерам

Фотогалерея
Контакти
Замовлення
 

Двері вхідні:
 Aplot
 Lacossta
 Двері оптом

 ABWEHR

Двері міжкімнатні:
 Terminus
 Новий стиль

Вікна металопластикові:
 REHAU
 VEKA
 EPSILON 
 STECO
 Вікнар’Off
 KBE

Вікна дерев‘яні

Підвіконня:
 Danke
 OpenTeck
 Crystalit
 Holzdorf

Водозливи

Сітки від комах

Ролети:
 Захисні
 Тканеві

Жалюзі:
 Гоизонтальні
 Вертикальні

Гаражні ворота:
 DoorHan
 Alutech
 Ryterna

Сайдинг
 Альта-Профіль
 Holzplast
 Блок-Хаус "Бревно"


Покрівельні матеріали
 Металочерепиця
 Мінеральна вата
 Пінопласт

Водостічні системи:
 RAINWAY


   
   
   

  
         Украинский строительный портал www.promobud.ua    

   

 


Сітки від комах


Що робити, щоб захистити себе від укусів та набридливого дзижчання комарів, мух та інших комах, коли спекотне літо не дає закрити двері та вікна? Хоча декому буде здаватися, що найкраще рішення щільно позакривати кожен отвір у будинку, це не вихід! Для чого позбавляти себе свіжого повітря, коли є правильне та розумне рішення цієї проблеми?

Боротися із літнім нашестям комах Вам допоможуть москітні сітки, адже їхнє встановлення - це стовідсоткова ізоляція від некликаних «гостів». Забезпечивши собі та своїм дітям спокійні ночі, Ви зробите ваш відпочинок повноцінним. А вдень до кімнати не будуть залітати мухи, оси та різне цвітіння, яке може викликати алергію.
Встановити москітні сітки можна на будь-які вікна та двері. Вони бувають ролетні та рамні. В основі рамних віконних та дверних сіток - алюмінієва конструкція. Майже непомітну москітну сітку, яка кріпиться на вікна чи двері за допомогою спеціальної фурнітури, при потребі легко зняти. А її монтаж може здійснюватися і на щойно встановленні вікна і на ті, що вже стоять не один рік. З основних характеристик москітних сіток - надійність каркасу та матеріалу з якого виготовляється сітка. Також вона є термостійкою, не змінює свій колір та не осипається. Достатньо час від часу робити вологе протирання.

Кваліфіковано та якісно встановлені москітні сітки – це надійний захист помешкання, без якого неможливо обійтися у літні дні та ночі.

Вартісь одного квадратного метра рамкової білої віконної сітки - 140 грн., коричневої - 150 грн., ламінованої під золотий дуб - 280 грн.

Вартість одого квадратного метра рамкової білої дверної сітки - 260 грн., коричневої - 270 грн.

Ролетна  москітна сітка встановлюється стаціонарно зовні вікна на віконну раму, або на дверний профіль. Москітне полотно згортається в алюмінієвий короб, що знаходиться вгорі конструкції.
Сітка витягується з короба по вертикальних направляючих, фіксується в кінцевому положенні за допомогою спеціальних елементів кріплення. Щіткові ущільнювачі, встановлені в направляючих конструкції, забезпечують надійну ізоляцію, а  алюмінієвий короб захищає москітне полотно і рулонний механізм від негоди. Ролетні сітки дуже зручні у використанні і не вимагають місця для зберігання в зимовий період.
Максимальні розміри конструкції 2000*2300мм (ширина мінімум 450мм). Існують, також, більш дорожчі механізми рулонних антимоскітних сіток до 2500мм. Вони рухаються по направляючих не тільки вертикально, а й горизонтально.
В компект до рулонної протимоскітної сітки не входить гальмівний механізм (пружина зворотньої дії), але ми рекомендуємо додатково його замовити . Дія гальмівного механізму направлена на те, щоб не давати нижній планці рулонної сітки вдаряти об короб зі всієї сили і на повній швидкості (якщо Ви не притримали її чи не встигли притримати), а повільно змотуватись в короб і не руйнувати його.
Змонтувати сітку ролетного типу можна й самостійно зекономивши гроші. Головне врахувати усі можливі нюанси, які можуть виникнути у місці встановлення.
Слід пам'ятати, що протимоскітна сітка не є окрасою інтер'єру, а є тільки захисним елементом Вашої оселі!
Переваги:
Сучасний дизайн
Практично не потребує технічного обслуговування
Не затримує обмін повітря
Не потребує місця для зберігання - не знімається з вікна
Довговічна і зручна в експлуатації
Кольори:
Існують два базових кольори алюмінієвого профілю: білий і темно-коричневий.
Догляд:
Догляд за москітною сіткою простий - її досить протерти вологою ганчіркою, чи мильним розчином не застосовуючи додаткових миючих засобів чи хімічних засобів.

Вартість протимоскітної сітки ролетного типу становить - біла 780.00 грн  /кв.м., коричнева - 832.00 грн/кв.м., під дерево - 1170.00 грн/кв.м.. Вартість гальмівного механізму- 324.90 грн./шт.

Увага!

БУДЬ-ЯКА МОСКІТНА СІТКА Є ТІЛЬКИ ВІЗУАЛЬНОЮ ПЕРЕШКОДОЮ, ОСОБЛИВО ДЛЯ ДІТЕЙ, НЕ ПОТРІБНО СПИРАТИСЬ НА НЕЇ. ВОНА НЕ МОЖЕ ВИТРИМАТИ  ВАГУ ЛЮДИНИ  І  МОЖЕ ПРОРВАТИСЯ.

  
Головна  -  Новини  -  Продукція  -  Дилерам  -  Галерея  -  Контакти  - Он-лайн замовлення


Работает на бесплатной Amiro CMS