Головна
Новини

Інформація
Дилерам

Фотогалерея
Контакти
Замовлення
 

Двері вхідні:
 Aplot
 Lacossta
 Двері оптом

 ABWEHR

Двері міжкімнатні:
 Terminus
 Новий стиль

Вікна металопластикові:
 REHAU
 VEKA
 EPSILON 
 STECO
 Вікнар’Off
 KBE

Вікна дерев‘яні

Підвіконня:
 Danke
 OpenTeck
 Crystalit
 Holzdorf

Водозливи

Сітки від комах

Ролети:
 Захисні
 Тканеві

Жалюзі:
 Гоизонтальні
 Вертикальні

Гаражні ворота:
 DoorHan
 Alutech
 Ryterna

Сайдинг
 Альта-Профіль
 Holzplast
 Блок-Хаус "Бревно"


Покрівельні матеріали
 Металочерепиця
 Мінеральна вата
 Пінопласт

Водостічні системи:
 RAINWAY


   
   
   

  
         Украинский строительный портал www.promobud.ua    

   
Сайдинг


Сайдинг Holzplast"

       Сайдинг "Holzplast" виготовлений на основі новітніх сучасних технологій, відповідає самим високим технологічним стандартам якості і володіє унікальними властивостям "Frostfest". 

       Початкова стадія його виробництва - змішування всіх вихідних інгредєнтів згідно заданій рецептурі, проходить при суворому автоматичному контролі на новітньому немецькому обладнанні в Німеччині. Для цього використовують виключно високоякісну первинну німецьку сировину. Потім, готову суміш доставляють на ні-мецький завод в Росії, де вихідний напівфабрикат на  високошвидкістних новітніх      лініях  формується в готові вироби –  сайдинг.  При виробництві сайдингу  Holzplast  використвується новітня  технологія –  коекструзія (сплавлення  двох шарів в  один на молекулярному  рівні). Процесс  виготовлення вінілового  сайдингу  повністью автоматизиваний і  проходить  багаторазовий контроль на  всіх стадіях  виробництва. Остання  стадія виробництва - упаковка сайдингу Holzplast в специальні гофрировані картонні коробки, які оберігають кінцевий продукт при транспортуванні і складуванні.  

      На сьогодняшній день виробництво сайдингу "Holzplast" відповідає самим високим німецьким стандартам якості. Гарантія компанії "Holzplast" на свій сайдинг – 50 років!

Переваги сайдингу "Holzplast"

• нетоксичний і негорючий матеріал (підтверждено екологічним і пожежним наглядом); 
• гарантована товщина - не менше 1,1 мм і вага - 520 г/м. Дане співвідношення являеться відмінним і важлиаим показником, який обумовлює його підвищені фізико-механічні міцністні характеристики – упругість, еластичність і стійкість до ударів;
• міцні і надійні замки щеплення панелей, які надають додатковий вітровий захист    фасаду і зручність при  монтажі; 
 • дренажні отвори на нижній частині  панелі, служать для відводу конденсату; 
 • висока стійкість до впливу ультра-  фіолетових промунів, дозволяє вико-  ристовувати його в різних кліматичних  зонах без втрати початкової якості; -  стабільність початкових характеристик  при перепадах температур (від -50 до  +50 гр.С); 
 • об'ємний рельєф поверхні панелі, надає неординарний зовнішній вигляд фасаду і облегшує наступний догляд; 
• антистатична пиловідштовхуюча поверхня;
• кольорові аксесуари;
• надійна упаковка готового продукту.
Сайдинг "Holzplast" виготовлюється трьомя серіями: "Holzplast-Meister", "Holzplast-Premium", "Holzplast-Decor", які враховують різні смаки господарів.

Серія "Holzplast-Meister"

Сайдинг даної серії виготовлений на основі новаторських сучасних технологій, відповідаючи високим стандартам якості.  Він володіє неперевершеними спожи-вацькими властивостямиt "Frostfes" і бережливо упакований в високоякісну захистну гофрокартонову упаковку.

Гамма кольорів сайдингу "Holzplast" серії  "Holzplast-Meister"

      Weiss
       Білий

       Hellgelb
 Світло-жовтий 

  Hellgruen
Світло-зелений

 Hellgrau
Світло-сірий

Образец цвета - Белый    Образец цвета - Светло-желтый      Образец цвета - Светло-зеленый      Образец цвета - Светло-серый

Hellbeige

Світло-

бежевий

Blau
Голубий 

  Nuss

 Горіх

 Perle   

Жемчужина

             

        Antika

       Антік

           Mandel

           Міндаль

    Lehm
    Глина

          Dunkelbraun*
      Темно-коричневий

         

Прайс-лист

            Ціни, діючі сьогодні, краще уточнити по телефону
                                                                                     

 Система Holzblock

Система Holzblock - унікальна запатентована розробка компанії Holzplast. Система дозволяє передати красу і витонченість дерев'яної будови, при цьому гарантуючи власникові Будинку практичність і простоту в експлуатації вінілового сайдінга.
"Зберігаючи досконалість природи" - саме цей мотив ліг в основу розробки фасадної системи Holzblcok.
Володіючи неперевершеним зовнішнім виглядом система вініловий блок хаус Holzblock досконалим чином відрізняється від аналогів, що існують на ринку. Вона перетворить Ваше житло, залучаючи захоплені погляди сторонніх спостерігачів.
Блок хаус Holzblcok включає вінілову панель Holzbloсk, що має унікальну геометрію, що відрізняють її від інших аналогічних продуктів на ринку! Кріпильний профіль Holzblock забезпечує жорсткість і надійність всієї конструкції. Повний перелік елементів, які обрамлюють , дозволяє швидко і легко перетворити фасад Вашого Будинку. Виробництво вінілового сайдінга під колоду Holzblock здійснюється відповідно до європейських і російських норм, а також згідно з жорсткими внутрішніми стандартами якості Holzplast.
При виробництві використовується передове німецьке устаткування провідних світових виробників: Reimelt Henschel Mischsysteme, Krauss-maffei Kunststofftechnik. У складі продукції використовується високоякісна сировина і аддітіви, що поставляються з Німеччини світовими лідерами в області його виробництва: LRS, LG Chemicals, Kronos.
Створено широкий асортимент вінілового блок-хауса Holzblock. Ми пропонуємо серії Holzblock-meister, Holzblock-premium, Holzblock-baumann, які враховують різні витончені смаки господарів.


. Система вініловий блок-хаус Holzblock є вентильованою. При її монтажі шар теплоізоляції укладається між панелями і стіною так, щоб залишався повітряний прошарок, який вільно сполучається із зовнішнім середовищем.

Прайс-лист
Ціни, діючі сьогодні, краще уточнити по телефон                                            Переваги вентильованих фасадів Holzblock

•Підвищена звуко- і теплоізоляція. Повітря, циркулююче між стіною і блок хаусом, знижує проникнення шуму Повітряний прошарок сприяє зменшенню теплообміну будинку із зовнішнім середовищем, завдяки чому взимку в приміщеннях стримується тепло, а влітку – прохолода
•Простота і всесезонность монтажу. Сайдінг блок хаус від Holzplast, може вмонтовуватися на поверхню стіни без її попередньої підготовки. З огляду на те, що матеріал не міняє своїх властивостей при дії вологи і низьких температур, монтажні роботи можна вести у будь-який час роки.
•Збереження оптимальної вологості. Водяні пари, які мають властивість конденсуватися на стінах під блок хаусом, природним чином виводитимуться в атмосферу. Відповідно до цього вініловий блок-хаус сприяє підтримці необхідної вологості.
Дизайнерські рішення - в традиціях дерев'яної архітектури

Сайдінг блок хаус Holzblock дасть Вам можливість створити будинок з унікальним екстер'єром, який залишиться незмінно привабливим на протязі не менше 50 років. Представлений у продажу блок хаус прекрасно поєднується з іншими серіями продукції Holzplast, що дозволяє створити гармонійне оформлення фасаду, цоколя і інших архітектурних елементів будинку.
Для обробки невеликих за площею поверхонь можна купити блок хаус, який відрізняється компактними розмірами панелей – всього 150/180 мм.
Сайдінг блок хаус Holzblock дасть Вам можливість створити будинок з унікальним Також можна купувати масивніші панелі, з використанням яких проводиться обробка крупніших об'єктів. Ми пропонуємо придбати блокхаус одного з натуральних відтінків:«вишня», «золотий дуб», «сосна», «антик», «ясно-бежевий» і«каштан» .
Насолоджуйтеся вигодами вінілового блок хауса

Цокольний сайдінг

Цокольний сайдінг від компанії Holzplast зручний при монтажі і безпечний в експлуатації. Вибираючи для обробки будинку сайдінг під колоду, камінь або цеглу необхідно враховувати, що цоколь будівлі і поверхня фасаду постійно піддаються підвищеним атмосферним навантаженням. Тому фасадні панелі необхідно виготовляти відповідно до запатентованих технологій. Всім необхідним вимогам і характеристикам відповідає фасадна система WANDSTEIN виробництва компанії Holzplast. Панель Wandstein має оптимальний розмір, принциповим чином що відрізняє її від аналогічної продукції на ринку. Її висота складає 595 міліметрів, що дозволяє досягти повного перекриття стандартного цокольного поверху будинку.

Продаж цокольного сайдінга різних фактур і кольорів дозволяє знайти ексклюзивне дизайнерське рішення для кожного будинку. Фасадні панелі під камінь Wandstein можуть бути білими, бежевими, светло-бежевимі, жемчужними, світло і темно-коричневими. Вініловий блок хаус, сайдінг під цеглину і камінь імітують природні матеріали і передають їх багатство і витонченість за допомогою унікального дизайну, відтінку і рельєфу.

 

Прайс-лист

Виробництво цокольного сайдінгу відбувається по інноваційних технологіях, розроблених німецькими фахівцями. Використання запатентованих сировинних компонентів «Zugfest», замкового з'єднання «Clickschloss», автоматизованої системи фарбування за німецькою технологією BRILLUX. Всі ці чинники гарантують висока якість продукції і збереження зовнішнього вигляду Вашого будинку впродовж десятиліть.
Фасадні панелі від компанії Holzplast не гниють, не піддаються корозії, не вимагають просочень і догляду за поверхнею. Блок хаус і сайдінг під камінь Wandstein вироблені відповідно до гігієнічних і пожежних сертифікатів.

                                         

  
Головна  -  Новини  -  Продукція  -  Дилерам  -  Галерея  -  Контакти  - Он-лайн замовлення


Работает на бесплатной Amiro CMS