Головна
Новини

Інформація
Дилерам

Фотогалерея
Контакти
Замовлення
 

Двері вхідні:
 Aplot
 Lacossta
 Двері оптом

 ABWEHR

Двері міжкімнатні:
 Terminus
 Новий стиль

Вікна металопластикові:
 REHAU
 VEKA
 EPSILON 
 STECO
 Вікнар’Off
 KBE

Вікна дерев‘яні

Підвіконня:
 Danke
 OpenTeck
 Crystalit
 Holzdorf

Водозливи

Сітки від комах

Ролети:
 Захисні
 Тканеві

Жалюзі:
 Гоизонтальні
 Вертикальні

Гаражні ворота:
 DoorHan
 Alutech
 Ryterna

Сайдинг
 Альта-Профіль
 Holzplast
 Блок-Хаус "Бревно"


Покрівельні матеріали
 Металочерепиця
 Мінеральна вата
 Пінопласт

Водостічні системи:
 RAINWAY


   
   
   

  
         Украинский строительный портал www.promobud.ua    

   


СайдингМеталевий сайдинг Блок-Хаус "Бревно"

    Блок-Хаус «Бревно» - це сучасний матеріал для зовнішньої обробки будівель, який виготовляється з оцинкованої сталі з покриттям Printech і імітує будівлю будинку з дерев'яних колод.
Ці унікальні панелі відрізняються від інших тим, що імітують оциліндровану натуральну колоду, надаючи заміському будинку природний вигляд дерев'яного зрубу.
Блок - Хаус відмінно підходить як для внутрішньої обробки будівлі, так і в якості фасаду для вашого будинку.

Існує безліч відтінків та кольорів панелей, що дозволяє підібрати необхідний вам варіант і стиль обробки.
Оздоблення будинку Блок-Хаусом вельми привабливо виглядає в поєднанні з іншими матеріалами.

Зважаючи на підвищену термостійкість і вогнетривкі характеристики, металлосайдинг активно використовується при будівництві об'єктів з підвищеними вимогами до пожежної безпеки.

Блок – Хаус «Бревно» представляє собою панелі з замком і захватом для кріпильних елементів. З його допомогою можна створити секції будь-яких розмірів.

Товщина металу ― 0,40-0,45 мм
Габаритна ширина ― 370 мм
Монтажна ширина ― 355 мм
Максимальна довжина- 0,50 ― 6,0 м
Крок порізки кратний 10 см
Захисне декоративне покриття ― поліестер, матовий поліестер, Printech

Переваги металосайдингу:

Високі екологічні та захисні властивості матеріалу. Металосайдинг екологічно безпечний матеріал, не схильний до корозії.

Швидкість та простота монтажу. Монтаж металлосайдинга займе 2 - 3 дні і може вестися в будь-який зручний час року. А сам процес монтажу досить простий.


Утеплення будівлі. Конструкція панелей відноситься до типу вентильованого фасаду і дозволяє використовувати різні теплоізоляційні матеріали. Це вирішує питання щодо втрат тепла в зимовий період та кондиціонування влітку.

Завдяки особливій системі монтажу фасадного сайдингу на каркасну основу, будівля «дихає», а на її стінах не утворюється конденсат.

Величезний вибір кольорів. Можливість широкого вибору панелей по колірному оформленню задовольнить найвибагливіші смаки замовників.

Естетична привабливість. Поєднання різних кольорів, а так само використання металевого сайдингу в комбінації з іншими матеріалами дає можливість втілити в життя самі цікаві задумки.

Тривалий термін експлуатації. Величезною перевагою металевого сайдингу є термін експлуатації, який складає більше 10 років.

Володіє низьким коефіцієнтом температурного розширення. Металевий сайдинг витримує перепади температур від -50 до +80 'С.

Для обшивки фасаду металевим сайдингом не потрібно ретельного вирівнювання стін.

Простота догляду. Металевий сайдинг не вимагає Безымянный сайт спеціальних та додаткових обробок, догляд полягає в мийці звичайною водою зі шланга.

Карнизи, кути, відливи формуються за допомогою добірних елементів. Вони виготовляються з того ж матеріалу що і металлосайдинг, що надає обробці гармонійний та закінчений вигляд.

Покриття Printech (Прінтек)

Покриття Прінтек - це інноваційне покриття сталі товщиною 35мкм на основі поліестеру. Полімерне покриття наноситься методом офсетного друку за принципом комбінації 4 основних кольорів. Це дозволяє отримати чіткий і стійкий малюнок з різноманітними природними відтінками. Підвищена стійкість матеріалу до корозії і довговічність досягається за рахунок використання основи з Алюмоцинку (55% алюміній + 43,4% цинк + 1,6% кремній).

Величезний вибір з покриттям Printech (імітує натуральні матеріали, дерево різних порід та дикий камінь), а також кольорів за шкалою RAL як з глянцевою, так і з матовою поверхнею, допоможуть Вам зробити свій будинок унікальним і неповторним.


  
Головна  -  Новини  -  Продукція  -  Дилерам  -  Галерея  -  Контакти  - Он-лайн замовлення


Работает на бесплатной Amiro CMS