Головна
Новини

Інформація
Дилерам

Фотогалерея
Контакти
Замовлення
 

Двері вхідні:
 Aplot
 Lacossta
 Двері оптом

 ABWEHR

Двері міжкімнатні:
 Terminus
 Новий стиль

Вікна металопластикові:
 REHAU
 VEKA
 EPSILON 
 STECO
 Вікнар’Off
 KBE

Вікна дерев‘яні

Підвіконня:
 Danke
 OpenTeck
 Crystalit
 Holzdorf

Водозливи

Сітки від комах

Ролети:
 Захисні
 Тканеві

Жалюзі:
 Гоизонтальні
 Вертикальні

Гаражні ворота:
 DoorHan
 Alutech
 Ryterna

Сайдинг
 Альта-Профіль
 Holzplast
 Блок-Хаус "Бревно"


Покрівельні матеріали
 Металочерепиця
 Мінеральна вата
 Пінопласт

Водостічні системи:
 RAINWAY


   
   
   

  
         Украинский строительный портал www.promobud.ua    

   Сайдинг "Альта-Профіль"


Торгова марка «Альта - Профіль» провідний вітчизняний виробник сайдинг панелей, виготовленням яких компанія займається з 1999 року.  Це принципово нова для вітчизняного ринку продукція, що поєднує в собі оптимальну якість і невисоку ціну. Сайдинг виробництва ТМ «Альта – Профіль» володіє цілим рядом характеристик міцності, які ставлять його в один ряд зі світовими аналогами.
Вініловий Сайдінг компанії «Альта профіль» випускається в декількох колекціях:
• «Ангара»
• «Престиж»
• «Преміум»
«Ангара» - традиційний двухпереломний вініловий сайдинг, призначений для обробки фасадів житлових, адміністративних і господарських споруд.
«Престиж» і «Преміум» - вініловий сайдинг цих колекцій є продукцією більш високої якості в порівнянні з колекцією «Ангара» і сайдингом економкласу інших виробників. Панелі цих колекцій - втілення стилю, новаторства, модних тенденцій Європи, результат постійних технологічних рішень в сфері фасадного дизайну.


Також налагоджено виробництво софітів – підшивальних панелей для карнизних і фронтових звисів покрівлі, які крім декоративної функції забезпечують вентиляцію підпокрівельного простору і самої покрівлі. До сайдингу «Альта-Профіль» випускаються такі види софіта: з перфорацією, з частковою перфорації, без перфорації.
Відмінні риси вінілового сайдінга компанії «Альта-Профіль»:

• Перший виробник сайдинг панелей на території СНД;
• Спеціальна вдосконалена форма замку антиураганний і «Super-Lock» дозволяє витримувати великі вітрові навантаження;
• Колекція «Престиж» та «Преміум» на основі нових фарбувальних пігментів «Cool Color», при яких коефіцієнт поглинання тепла панелями значно нижче, що забезпечує більш високу довговічність; 


 

                                               BlockHouse
«BlockHouse» – поки що нове поняття для нашого ринку, як і сам матеріал. До вінілового і акрилового сайдингу всі звикли давно, але що ж таке «BlockHouse»?
Це новинка українського ринку фасадних матеріалів. Панелі в точності імітують форму і текстуру дерев'яного зрубу, при цьому мають ряд переваг:
Зберігають незмінним зовнішній вигляд в умовах експлуатації в діапазоні t° від -50°С до +60°С.
Екологічні. З «BlockHouse» Ваш будинок буде виглядати натурально, незвично і стильно і при цьому жодне дерево не постраждає.
Не схильні до гниття і розтріскування, стійкі до ультрафіолетового випромінювання, корозії, різного роду опадам і агресивним парам і рідинам;
Не тріскаються і не руйнуються при ударах, будучи охолодженими при t° від -20°С до -60°С.
Є пожежостійкими і не підтримують горіння;
Повністю стійкі до мікробіологічної корозії (грибок, пліснява).
Не вимагають ніякої фінішної обробки (фарбування) і особливого догляду при експлуатації;
Термін придатності без втрати споживчих якостей становить не менше 50 років.
Однопереломні панелі «BlockHouse» мають зворотний замок, відмінний від звичайного сайдингу, що дозволяє витримувати значні навантаження і запобігти виникненню хвильового ефекту.
Сайдинг «BlockHouse» має особливу форму, яка суттєво відрізняється від звичайного вінілового сайдингу. Циліндричні панелі випускаються двох видів - однопереломний (довжиною - 310 см і шириною - 20 см) і (довжиною - 310 см і шириною - 32 см).

                                            Фасадні панелі

Фасадні панелі можна використовувати для обробки цокольній частині будинку, для обшивки всього фасаду, а так само для інших архітектурних елементів Вашого будинку (колон, огорож, прибудов).


 

Сайдинг "Holzplast"

       Сайдинг "Holzplast" виготовлений на основі новітніх сучасних технологій, відповідає самим високим технологічним стандартам якості і володіє унікальними властивостям "Frostfest". 

       Початкова стадія його виробництва - змішування всіх вихідних інгредєнтів згідно заданій рецептурі, проходить при суворому автоматичному контролі на новітньому немецькому обладнанні в Німеччині. Для цього використовують виключно високоякісну первинну німецьку сировину. Потім, готову суміш доставляють на ні-мецький завод в Росії, де вихідний напівфабрикат на  високошвидкістних новітніх      лініях  формується в готові вироби –  сайдинг.  При виробництві сайдингу  Holzplast  використвується новітня  технологія –  коекструзія (сплавлення  двох шарів в  один на молекулярному  рівні). Процесс  виготовлення вінілового  сайдингу  повністью автоматизиваний і  проходить  багаторазовий контроль на  всіх стадіях  виробництва. Остання  стадія виробництва - упаковка сайдингу Holzplast в специальні гофрировані картонні коробки, які оберігають кінцевий продукт при транспортуванні і складуванні.  

      На сьогодняшній день виробництво сайдингу "Holzplast" відповідає самим високим німецьким стандартам якості. Гарантія компанії "Holzplast" на свій сайдинг – 50 років!

Переваги сайдингу "Holzplast"

• нетоксичний і негорючий матеріал (підтверждено екологічним і пожежним наглядом); 
• гарантована товщина - не менше 1,1 мм і вага - 520 г/м. Дане співвідношення являеться відмінним і важлиаим показником, який обумовлює його підвищені фізико-механічні міцністні характеристики – упругість, еластичність і стійкість до ударів;
• міцні і надійні замки щеплення панелей, які надають додатковий вітровий захист    фасаду і зручність при  монтажі; 
 • дренажні отвори на нижній частині  панелі, служать для відводу конденсату; 
 • висока стійкість до впливу ультра-  фіолетових промунів, дозволяє вико-  ристовувати його в різних кліматичних  зонах без втрати початкової якості; -  стабільність початкових характеристик  при перепадах температур (від -50 до  +50 гр.С); 
 • об'ємний рельєф поверхні панелі, надає неординарний зовнішній вигляд фасаду і облегшує наступний догляд; 
• антистатична пиловідштовхуюча поверхня;
• кольорові аксесуари;
• надійна упаковка готового продукту.
Сайдинг "Holzplast" виготовлюється трьомя серіями: "Holzplast-Meister", "Holzplast-Premium", "Holzplast-Decor", які враховують різні смаки господарів.

Серія "Holzplast-Meister"

Сайдинг даної серії виготовлений на основі новаторських сучасних технологій, відповідаючи високим стандартам якості.  Він володіє неперевершеними спожи-вацькими властивостямиt "Frostfes" і бережливо упакований в високоякісну захистну гофрокартонову упаковку.

Гамма кольорів сайдингу "Holzplast" серії  "Holzplast-Meister"

      Weiss
       Білий

       Hellgelb
 Світло-жовтий 

  Hellgruen
Світло-зелений

 Hellgrau
Світло-сірий

Образец цвета - Белый    Образец цвета - Светло-желтый      Образец цвета - Светло-зеленый      Образец цвета - Светло-серый

Hellbeige

Світло-

бежевий

Blau
Голубий 

  Nuss

 Горіх

 Perle   

Жемчужина

             

        Antika

       Антік

           Mandel

           Міндаль

    Lehm
    Глина

          Dunkelbraun*
      Темно-коричневий

         

Прайс-лист

            Ціни, діючі сьогодні, краще уточнити по телефону


                                                                                     

 Система Holzblock

Система Holzblock - унікальна запатентована розробка компанії Holzplast. Система дозволяє передати красу і витонченість дерев'яної будови, при цьому гарантуючи власникові Будинку практичність і простоту в експлуатації вінілового сайдінга.
"Зберігаючи досконалість природи" - саме цей мотив ліг в основу розробки фасадної системи Holzblcok.
Володіючи неперевершеним зовнішнім виглядом система вініловий блок хаус Holzblock досконалим чином відрізняється від аналогів, що існують на ринку. Вона перетворить Ваше житло, залучаючи захоплені погляди сторонніх спостерігачів.
Блок хаус Holzblcok включає вінілову панель Holzbloсk, що має унікальну геометрію, що відрізняють її від інших аналогічних продуктів на ринку! Кріпильний профіль Holzblock забезпечує жорсткість і надійність всієї конструкції. Повний перелік елементів, які обрамлюють , дозволяє швидко і легко перетворити фасад Вашого Будинку. Виробництво вінілового сайдінга під колоду Holzblock здійснюється відповідно до європейських і російських норм, а також згідно з жорсткими внутрішніми стандартами якості Holzplast.
При виробництві використовується передове німецьке устаткування провідних світових виробників: Reimelt Henschel Mischsysteme, Krauss-maffei Kunststofftechnik. У складі продукції використовується високоякісна сировина і аддітіви, що поставляються з Німеччини світовими лідерами в області його виробництва: LRS, LG Chemicals, Kronos.
Створено широкий асортимент вінілового блок-хауса Holzblock. Ми пропонуємо серії Holzblock-meister, Holzblock-premium, Holzblock-baumann, які враховують різні витончені смаки господарів.


. Система вініловий блок-хаус Holzblock є вентильованою. При її монтажі шар теплоізоляції укладається між панелями і стіною так, щоб залишався повітряний прошарок, який вільно сполучається із зовнішнім середовищем.

Прайс-лист

Ціни, діючі сьогодні, краще уточнити по телефонуПереваги вентильованих фасадів Holzblock

•Підвищена звуко- і теплоізоляція. Повітря, циркулююче між стіною і блок хаусом, знижує проникнення шуму Повітряний прошарок сприяє зменшенню теплообміну будинку із зовнішнім середовищем, завдяки чому взимку в приміщеннях стримується тепло, а влітку – прохолода
•Простота і всесезонность монтажу. Сайдінг блок хаус від Holzplast, може вмонтовуватися на поверхню стіни без її попередньої підготовки. З огляду на те, що матеріал не міняє своїх властивостей при дії вологи і низьких температур, монтажні роботи можна вести у будь-який час роки.
•Збереження оптимальної вологості. Водяні пари, які мають властивість конденсуватися на стінах під блок хаусом, природним чином виводитимуться в атмосферу. Відповідно до цього вініловий блок-хаус сприяє підтримці необхідної вологості.
Дизайнерські рішення - в традиціях дерев'яної архітектури

Сайдінг блок хаус Holzblock дасть Вам можливість створити будинок з унікальним екстер'єром, який залишиться незмінно привабливим на протязі не менше 50 років. Представлений у продажу блок хаус прекрасно поєднується з іншими серіями продукції Holzplast, що дозволяє створити гармонійне оформлення фасаду, цоколя і інших архітектурних елементів будинку.
Для обробки невеликих за площею поверхонь можна купити блок хаус, який відрізняється компактними розмірами панелей – всього 150/180 мм.
Сайдінг блок хаус Holzblock дасть Вам можливість створити будинок з унікальним Також можна купувати масивніші панелі, з використанням яких проводиться обробка крупніших об'єктів. Ми пропонуємо придбати блокхаус одного з натуральних відтінків:«вишня», «золотий дуб», «сосна», «антик», «ясно-бежевий» і«каштан» .
Насолоджуйтеся вигодами вінілового блок хауса

Цокольний сайдінг

Цокольний сайдінг від компанії Holzplast зручний при монтажі і безпечний в експлуатації. Вибираючи для обробки будинку сайдінг під колоду, камінь або цеглу необхідно враховувати, що цоколь будівлі і поверхня фасаду постійно піддаються підвищеним атмосферним навантаженням. Тому фасадні панелі необхідно виготовляти відповідно до запатентованих технологій. Всім необхідним вимогам і характеристикам відповідає фасадна система WANDSTEIN виробництва компанії Holzplast. Панель Wandstein має оптимальний розмір, принциповим чином що відрізняє її від аналогічної продукції на ринку. Її висота складає 595 міліметрів, що дозволяє досягти повного перекриття стандартного цокольного поверху будинку.

Продаж цокольного сайдінга різних фактур і кольорів дозволяє знайти ексклюзивне дизайнерське рішення для кожного будинку. Фасадні панелі під камінь Wandstein можуть бути білими, бежевими, светло-бежевимі, жемчужними, світло і темно-коричневими. Вініловий блок хаус, сайдінг під цеглину і камінь імітують природні матеріали і передають їх багатство і витонченість за допомогою унікального дизайну, відтінку і рельєфу.

 

Прайс-лист

Виробництво цокольного сайдінгу відбувається по інноваційних технологіях, розроблених німецькими фахівцями. Використання запатентованих сировинних компонентів «Zugfest», замкового з'єднання «Clickschloss», автоматизованої системи фарбування за німецькою технологією BRILLUX. Всі ці чинники гарантують висока якість продукції і збереження зовнішнього вигляду Вашого будинку впродовж десятиліть.
Фасадні панелі від компанії Holzplast не гниють, не піддаються корозії, не вимагають просочень і догляду за поверхнею. Блок хаус і сайдінг під камінь Wandstein вироблені відповідно до гігієнічних і пожежних сертифікатів.

                                           Металевий сайдинг Блок-Хаус "Бревно"

Блок-Хаус «Бревно» - це сучасний матеріал для зовнішньої обробки будівель, який виготовляється з оцинкованої сталі з покриттям Printech і імітує будівлю будинку з дерев'яних колод.
Ці унікальні панелі відрізняються від інших тим, що імітують оциліндровану натуральну колоду, надаючи заміському будинку природний вигляд дерев'яного зрубу.
Блок - Хаус відмінно підходить як для внутрішньої обробки будівлі, так і в якості фасаду для вашого будинку.

Існує безліч відтінків та кольорів панелей, що дозволяє підібрати необхідний вам варіант і стиль обробки.
Оздоблення будинку Блок-Хаусом вельми привабливо виглядає в поєднанні з іншими матеріалами.

Зважаючи на підвищену термостійкість і вогнетривкі характеристики, металлосайдинг активно використовується при будівництві об'єктів з підвищеними вимогами до пожежної безпеки.

Блок – Хаус «Бревно» представляє собою панелі з замком і захватом для кріпильних елементів. З його допомогою можна створити секції будь-яких розмірів.

Товщина металу ― 0,40-0,45 мм
Габаритна ширина ― 370 мм
Монтажна ширина ― 355 мм
Максимальна довжина- 0,50 ― 6,0 м
Крок порізки кратний 10 см
Захисне декоративне покриття ― поліестер, матовий поліестер, Printech

Переваги металосайдингу:

Високі екологічні та захисні властивості матеріалу. Металосайдинг екологічно безпечний матеріал, не схильний до корозії.

Швидкість та простота монтажу. Монтаж металлосайдинга займе 2 - 3 дні і може вестися в будь-який зручний час року. А сам процес монтажу досить простий.


Утеплення будівлі. Конструкція панелей відноситься до типу вентильованого фасаду і дозволяє використовувати різні теплоізоляційні матеріали. Це вирішує питання щодо втрат тепла в зимовий період та кондиціонування влітку.

Завдяки особливій системі монтажу фасадного сайдингу на каркасну основу, будівля «дихає», а на її стінах не утворюється конденсат.

Величезний вибір кольорів. Можливість широкого вибору панелей по колірному оформленню задовольнить найвибагливіші смаки замовників.

Естетична привабливість. Поєднання різних кольорів, а так само використання металевого сайдингу в комбінації з іншими матеріалами дає можливість втілити в життя самі цікаві задумки.

Тривалий термін експлуатації. Величезною перевагою металевого сайдингу є термін експлуатації, який складає більше 10 років.

Володіє низьким коефіцієнтом температурного розширення. Металевий сайдинг витримує перепади температур від -50 до +80 'С.

Для обшивки фасаду металевим сайдингом не потрібно ретельного вирівнювання стін.

Простота догляду. Металевий сайдинг не вимагає Безымянный сайт спеціальних та додаткових обробок, догляд полягає в мийці звичайною водою зі шланга.

Карнизи, кути, відливи формуються за допомогою добірних елементів. Вони виготовляються з того ж матеріалу що і металлосайдинг, що надає обробці гармонійний та закінчений вигляд.

Покриття Printech (Прінтек)

Покриття Прінтек - це інноваційне покриття сталі товщиною 35мкм на основі поліестеру. Полімерне покриття наноситься методом офсетного друку за принципом комбінації 4 основних кольорів. Це дозволяє отримати чіткий і стійкий малюнок з різноманітними природними відтінками. Підвищена стійкість матеріалу до корозії і довговічність досягається за рахунок використання основи з Алюмоцинку (55% алюміній + 43,4% цинк + 1,6% кремній).

Величезний вибір з покриттям Printech (імітує натуральні матеріали, дерево різних порід та дикий камінь), а також кольорів за шкалою RAL як з глянцевою, так і з матовою поверхнею, допоможуть Вам зробити свій будинок унікальним і неповторним.
 


 

  
Головна  -  Новини  -  Продукція  -  Дилерам  -  Галерея  -  Контакти  - Он-лайн замовлення


Работает на бесплатной Amiro CMS