Головна
Новини

Інформація
Дилерам

Фотогалерея
Контакти
Замовлення
 

Двері вхідні:
 Aplot
 Lacossta
 Двері оптом

 ABWEHR

Двері міжкімнатні:
 Terminus
 Новий стиль

Вікна металопластикові:
 REHAU
 VEKA
 EPSILON 
 STECO
 Вікнар’Off
 KBE

Вікна дерев‘яні

Підвіконня:
 Danke
 OpenTeck
 Crystalit
 Holzdorf

Водозливи

Сітки від комах

Ролети:
 Захисні
 Тканеві

Жалюзі:
 Гоизонтальні
 Вертикальні

Гаражні ворота:
 DoorHan
 Alutech
 Ryterna

Сайдинг
 Альта-Профіль
 Holzplast
 Блок-Хаус "Бревно"


Покрівельні матеріали
 Металочерепиця
 Мінеральна вата
 Пінопласт

Водостічні системи:
 RAINWAY


   
   
   

  
         Украинский строительный портал www.promobud.ua    

   

Мінеральна ватаБазальтовий утеплювач (мінеральна або кам'яна вата) - один з найбільш популярних на сьогоднішній день теплоізоляційних матеріалів, який посів лідируючі позиції на будівельному ринку України, завдяки своїм численним перевагам і унікальним властивостям. М'яка теплоізоляція не тільки відмінно справляється зі своїм основним призначенням, але і виступає чудовим звукоізолятором і вогнезахистом. Свою назву, базальтовий утеплювач отримав завдяки використанню в якості основного компонента гірських порід габро-базальтової групи і схожою з ватою структурою.


Основні характеристики:

Негорючість: завдяки інноваційній технології виробництва, волокна базальтового утеплювача плавляться тільки при температурі понад 1000 ° С. Завдяки цій властивості базальтову вату можна застосовувати не тільки як теплоізоляцію, але і в якості ефективного вогнезахисту, що запобігає розповсюдженню полум'я і як результат пошкодженню конструкцій вогнем.

Паропроникність: завдяки своїй структурі та фізико-механічним характеристиками, кам'яна вата, сприяє виведенню вологи, допомагаючи тим самим підтримувати оптимальний мікроклімат в приміщеннях.

Біостійкість: хімічний склад кам'яної вати перешкоджає взаємодії з мікроорганізмами, комахами, гризунами і продуктами їх життєдіяльності.

Стабільність геометричних розмірів: відмітна властивість кам'яної вати, яке дозволяє в залежності від місця застосування, як стискатися з подальшим відновленням первісних розмірів, так і зберігати високу міцність на стиск, завдяки чому її можна застосовувати в системах, що піддаються високим навантаженням.


Технічні характеристика утеплювача:

Високий ступінь теплоізоляції кам'яної вати досягається завдяки порожнечам між її волокнами, а їх хаотичне розташування і порожнини також роблять базальтову вату відмінним звукоізоляційним матеріалом. Структура цього утеплювача не сприяє теплообміну і допомагає зберегти тепло в холодну пору року, і дозволяє не прогріватися приміщень в жарку погоду.

Кам'яна вата має дуже широку сферу застосування. Її використовують як для внутрішніх робіт (теплоізоляція стель, міжкімнатних перегородок), так і для утеплення мансард, підвалів, фундаментів, та ін. Найчастіше базальтовий утеплювач - це найкраще або навіть єдино правильне рішення, тому як безліч інших утеплювачів не в змозі витримувати ті навантаження умови експлуатація, в яких базальтова вата почувається чудово протягом тривалого часу.


Область застосування базальтового утеплювача:

Базальтовий утеплювач застосовується для тепло, звукоізоляції і вогнезахисту як в приватному житловому будівництві, так і в індустріально-промисловій галузі. У приватному житловому будівництві, за допомогою кам'яної вати виробляють ізоляцію покрівель, фасадів, міжповерхових перекриттів, міжкімнатних перегородок, стін та інших конструкцій.

Для промислових споруд важливими характеристиками виступають стійкість до великих перепадів температур і до впливу агресивних середовищ, а також високі теплотехнічні показники. Крім цього, важливою перевагою застосування мінеральної вати в галасливих виробничих будівлях є її відмінна звукоізоляція.

Кам'яна вата випускається у вигляді жорстких і напівжорстких плит, рулонів (матів), прошивних і ламельних матів, а також циліндрів, завдяки чому його можна використовувати навіть в самих складних конструкціях не тільки в приватному або багатоповерховому будівництві, але і в будівництві виробничих будівель і індустріальних об'єктів. Поряд з цим, базальтовий утеплювач дуже зручний у використанні, він дуже легко розкроюється і ріжеться.

Завдяки здатності волокон базальтової вати витримувати температуру до + 1000 ° С, мінеральна вата є не тільки хорошою теплоізоляцією, а й чудовим вогнезахистом, яка зможе затримати полум'я і звести збиток до мінімуму. Також ця властивість дозволяє використовувати кам'яну вату в широкому температурному діапазоні і в місцях з великими її перепадами. Завдяки своїй пористій структурі, мінеральні утеплювачі володіють високим рівнем паропроникності. Укладаючи базальтовий утеплювач з теплою боку приміщення, Ви створюєте пароізоляційний бар'єр, при цьому через зворотний бік матеріалу відбувається вільний вихід пари.


Особливості утеплювача:

Базальтовий утеплювач зручний в транспортуванні і зберіганні. Завдяки  упаковці, утеплювач займає набагато менший обсяг, ніж його реальний розмір. При цьому кам'яна вата досить легка і зручна в згортанні. Окремо можна відзначити, що це натуральний матеріал, тому що він фактично на 95% складається з каменю, що гарантує його екологічність, а разом з тим надійність і довговічність. Мінвата абсолютно нешкідлива для людини.

Одним з важливих питань є вибір утеплювача. Тут важливо враховувати не тільки сферу застосування і характеристики кожного конкретного матеріалу я легко можна вивчити самостійно, але і рекомендується звернутися за консультацією до фахівця, який допоможе вам зробити дійсно правильний вибір і купити саме той утеплювач, який підійде вам найкраще.

Для правильного укладання базальтового утеплювача, необхідно ознайомитися з інструкцією і рекомендаціями від виробника, адже правильне укладання є гарантією тривалого терміну експлуатації і збереження властивостей будь-якої продукції. Довговічність кам'яної вати прирівнена до терміну служби будівель і становить понад 50 років.

Товщина плит / матів базальтової теплоізоляції варіюється в діапазоні від 20 до 150 мм. У мінеральної вати так само широкий ціновий діапазон, який залежить від складу, товщини, щільності, розміру, форми, і виробника. Найбільш відомими виробниками кам'яної вати є: ТехноНІКОЛЬ, Isover, Ursa, Rockwool і Knauf.

  
Головна  -  Новини  -  Продукція  -  Дилерам  -  Галерея  -  Контакти  - Он-лайн замовлення


Работает на бесплатной Amiro CMS