Головна
Новини

Інформація
Дилерам

Фотогалерея
Контакти
Замовлення
 

Двері вхідні:
 Aplot
 Lacossta
 Двері оптом

 ABWEHR

Двері міжкімнатні:
 Terminus
 Новий стиль

Вікна металопластикові:
 REHAU
 VEKA
 EPSILON 
 STECO
 Вікнар’Off
 KBE

Вікна дерев‘яні

Підвіконня:
 Danke
 OpenTeck
 Crystalit
 Holzdorf

Водозливи

Сітки від комах

Ролети:
 Захисні
 Тканеві

Жалюзі:
 Гоизонтальні
 Вертикальні

Гаражні ворота:
 DoorHan
 Alutech
 Ryterna

Сайдинг
 Альта-Профіль
 Holzplast
 Блок-Хаус "Бревно"


Покрівельні матеріали
 Металочерепиця
 Мінеральна вата
 Пінопласт

Водостічні системи:
 RAINWAY


   
   
   

  
         Украинский строительный портал www.promobud.ua    

   


 Металочерепиця

Металочерепиця - один з найпоширеніших покрівельних матеріалів для скатних дахів, має відносно невелику масу,  практичний в застосуванні. Виготовляється з рулонної оцинкованої сталі з багатошаровим захисним кольоровим полімерним покриттям, яке дозволяє  витримувати підвищені атмосферні, механічні та температурні навантаження .

Металочерепиця, яка виготовлена із німецького металу товщиною 0,5 мм, покриття поліестер матове - 130,00 грн./кв.м.
                                        
Системи виготовляються на новітньому обладнанні з високоякісного, не пластифікованого ПВХ (PVC-U). До складу суміші ПВХ включені спеціальні добавки, що запобігають негативному впливу ультрафіолетового випромінювання та оточуючого середовища. Ринви й труби виготовляються за технологією коекструзії. Високоякісна сировина, сучасне обладнання та інноваційні конструкторські розробки роблять можливою багаторічну, ефективну роботу водостічних систем RainWay.


Рулонні покрівельні матеріали


                             

     Покрівлю з рулонних матеріалів роблять з декількох шарів, складових покрівельного  килиму. В низ килима укладають підкладкові матеріали (безпокривні), а верхній шар влаштовують з покривних матеріалів, які мають покривний шар з тугоплавкого бітуму і посипання: крупнозернисте (К), дрібнозернисте (М) або пилоподібне (П). Допускається випуск покрівельного рубероїду з лускатою посипкою (РКЧ).  

       Випускаються основні та безосновні рулонні матеріали. Основні виготовляють шляхом обробки основи (покрівельного картону, азбестового паперу, склотканини та ін) бітумами, дьогтем і їх сумішами. Безосновні отримують у вигляді полотнищ певної товщини, застосовуючи прокатку сумішей, складених з органічного в'яжучого (частіше бітуму), наповнювача (мінерального порошку або подрібненої гуми) і добавок (антисептика, пластифікатора).  
         Основна вимога до рулонних покрівельних матеріалів - водонепроникність, яка зберігається лише за умови відсутності тріщин і розривів. Тому з урахуванням умов роботи матеріалу на покрівлі (широкий діапазон температур і УФ-опромінення) і необхідності забезпечення пластичності матеріалу під час його укладання (розмотування і приклейка рулонів) найважливішими показниками якості рулонних матеріалів будуть:  
o гнучкість (оцінюється по мінімальній температурі, при якій відсутні тріщини при загині смужки матеріалу на стержні з певним радіусом);
o теплостійкість;
o міцність на розрив (оцінюється по зусиллю для розриву смужки матеріалу шириною 5 см).
         Найбільш поширеними рулонними покрівельними матеріалами є: рубероїд, пергамін і толь. Широке поширення пергаміну і рубероїду пояснюється їх технологічністю: вони відрізняються простотою виготовлення матеріалу й влаштування покрівлі в широкому діапазоні кутів ухилу і конструкцій даху з найрізноманітніших підставах.  
         Такі матеріали використовують на дахах з малим ухилом по бетонній або іншому «суцільному» основи.  
       Традиційне покрівельне покриття має вигляд багатошарового (три-п'ять шарів) килима з пергаміну або руберойду підкладкового (нижні шари) і покривного руберойду (верхній шар), наклеюються бітумними мастиками. Більш сучасний варіант - руберойд, що наплавляється. У цьому випадку покрівельний килим настилається за допомогою газових пальників. При великих кутах нахилу даху можливе кріплення руберойду цвяхами по розкладками.  
        Істотним недоліком покрівель із пергаміну і рубероїду є невисока довговічність (п'ять-сім років), яку фахівці пояснюють низькою міцністю і біостійкість картонній основи, а також крихкістю на морозі, низькою теплостійкістю і старінням на сонці бітумного сполучного . При тривалій експлуатації матеріал стає жорстким, і покрівельний килим при будь-яких температурних, усадочних деформаціях розтріскується. Крім того, із-за крихкості бітумного сполучного на холоді і неможливості розкотити рулон, пристрій покрівлі з руберойду неможливо в зимовий період.  
        Слід відзначити, що в Західній Європі, зокрема в Німеччині, вже багато років бітумні матеріали на картонній основі заборонені до застосування для пристрою покрівель.  
       У сучасних рулонних покрівельних матеріалах для поліпшення властивостей використовуються три основних напрямки:  
o модифікація бітумного в'яжучого;
o заміна картону нової міцної і довговічної основою ;
o використання нових видів бронюють посипок.
Найпростіший спосіб модифікації бітуму - введення тонкодисперсних наповнювачів або окислення розплавленого бітуму продуванням повітря через нього, що підвищує його теплостійкість. Але при цьому не підвищується еластичність бітуму і стійкість його до старіння.
Класифікація покрівельних матеріалів, в залежності від сполучного

1) Бітумні матеріали
 Бітум має температуру розм'якшення 45-50 °С, що неприпустимо мало для покрівельного матеріалу. Процес окислювання бітуму (гаряче повітря під тиском пропускають через бітум) забезпечує більш високий (85-90 °С) рівень теплостійкості кінцевого продукту. При цьому, правда, знижується морозостійкість бітуму - матеріал гнеться, не тріска, вже при температурі 0 °С. Матеріали на окисленого бітуму, будучи вкладеними на покрівлю, з плином часу окислюються при звичайних температурах, що призводить до поступового погіршення його властивостей (старіння). У сучасних матеріалах для зменшення цього ефекту застосовують спеціальні марки бітумів, що дозволяє приблизно в півтора рази підвищити їх термін служби в порівнянні з рубероїдом. Маючи деякі недоліки, матеріали на окисленому бітумі мають досить привабливу ціну і дуже високу технологічність. Вони можуть з успіхом застосовуватися в місцях, де не дуже сильні перепади температур. Наприклад, як підкладкові шари або для гідроізоляції внутрішніх приміщень (підвалів, ванних кімнат, гаражів).  
Даний тип матеріалу представляє цінність як проміжна ступінь між рубероїду і полімерно-бітумними матеріалами, так як, володіючи вельми привабливою ціною, вони переорієнтують покрівельників з руберойду на використання технологій наплавлення.  
2) Полімерно-бітумні матеріали
Більш ефективна модифікація бітуму полімерними продуктами. Полімерні добавки дозволяють розширити інтервал робочих температур бітуму, знижуючи температуру його крихкості і підвищуючи температуру розм'якшення, забезпечують збереження еластичності в'яжучого тривалий час, тобто підвищують довговічність матеріалу. В даний час для модифікації бітуму використовують, в основному атактичним поліпропілен (АПП) і стирол-бутадієн-стирол (СБС). Це дозволяє досягти дуже хороших фізико-механічних характеристик у поєднанні з великою довговічністю (15-25 років).
o АПП. У порівнянні зі звичайним окисленим бітумом, бітуми, модифіковані АПП, характеризуються високою теплостійкістю, гарною гнучкістю на холоді (до -20 °С) і високою стійкістю до атмосферних впливів. Оскільки сам полімер має не дуже сильну міцність, концентрація його повинна бути досить високою (до 30%);
o СБС. Бітуми, модифіковані СБС, характеризуються ще більш високою гнучкістю на холоді (до -30 °С), але вони більш чутливі до УФ-опромінення, тому вимагають застосування захисту від сонячного світла. У результаті навіть невеликий добавки властивості бітуму значно поліпшуються. Звичайно додають від 8 до 12%.
Матеріали на основі таких модифікованих бітумів мають розширений діапазон експлуатаційних температур, підвищену довговічність і дозволяють проводити роботи із влаштування покрівлі з рулонних матеріалів при негативних температурах.
Позитивний ефект від модифікації бітумного сполучного повною мірою може бути реалізований тільки у разі заміни слабкою і недовговічною картонній основи на більш міцні і стійкі основи. Такі основи отримують, використовуючи скляні або синтетичні волокна (головним чином поліефірні волокна типу «поліестер») у вигляді тканин, полотна й нетканого полотна, а також шляхом дисперсного армування короткими відрізками волокон. 
Характеристика основи покрівельних матеріалів  
Склополотно - найдешевший варіант. Він більш міцний в порівнянні з картоном і не схильний до гниття. За відгуками російських виробників покрівельних та гідроізоляційних матеріалів - дана група матеріалів на основі скловолокна мало придатна для застосування в якості верхнього шару покрівельного і гідроізоляційного покриття. Як правило, при будівництві нових об'єктів рулонний матеріал на основі скловолокна використовуються в нижніх шарах покриття, а матеріали на основі склотканини і поліестера - у якості верхнього шару.
Матеріали на основі склополотна, виробництво яких в Західній Європі дуже велике (приблизно 1 /3 ринку), в Росії на даний момент недостатньо розвинене. Це пояснюється високою часткою матеріалів першого і другого покоління на картонній основі в структурі виробництва. Багатьом виробникам недоцільно перебудовувати своє виробництва на матеріали на не гниючих підстав на увазі двох чинників:
o низька платоспроможність попиту, особливо в регіонах;
o наявність власного виробництва картону на підприємствах - виробниках рулонних матеріалів.
      Стеклотканина  в 3-5 разів міцніше склополотна і відповідно в 2-3 рази дорожче. Ця високоміцна негниюча основа значно збільшує термін служби матеріалу в порівнянні з руберойдом, а також знижує ризик пошкодження покрівельного і гідроізоляційного килима під час експлуатації.  
      Поліестер так само готується, як і склотканина, теж не гниє і до того ж дозволяє домогтися набагато кращого зчеплення з бітумної наслойкой, що в ще більшій мірі поліпшує властивості матеріалу. Крім того, поліестер є більш еластичним матеріалом в порівнянні з матеріалами з скловолокна.  
На відміну від склотканини з їх малим відносним подовженням (2-4%), поліефірні основи здатні подовжуватися на 15-30%, забезпечуючи суцільну структуру покрівельного покриття в жорстких умовах експлуатації. Розширення застосування матеріалів на основі поліефірних полотен актуально в Росії з її континентальним кліматом, частими і значними сезонними і добовими коливаннями температур. У Західній Європі на частку рулонних покрівельних і гідроізоляційних матеріалів на основі з поліестера припадає більше половини вироблених рулонних покрівельних матеріалів.
    Цікавим рішенням при виробництві рулонних покрівельних матеріалів є використання в ролі основи металевої фольги - алюмінієвої або мідної. При цьому фольга розташовується на лицьовій поверхні матеріалу і служить не тільки основою, але і захищає бітумний шар від сонячних променів, створює декоративний ефект. Завдяки цьому матеріали відрізняються високою довговічністю за рахунок уповільнення старіння бітумного сполучного.  
     У звичайних матеріалах для захисту від сонячного випромінювання застосовують-ся бронюють посипання з кольорової мінеральної (сланцевої, керамічної) крихти. Такі посипання більш надійні, ніж традиційні пісок і слюда, і надають декоративність матеріалу. Використання рулонних покрівельних матеріалів припускає влаштування багатошарового покрівельного килима. Багато компаній - виробники рулонних покрівельних матеріалів в останні роки почали використовувати інший метод, що полягає в заміні всього покрівельного килима одним багатошаровим композиційним матеріалом: наприклад, два шари основи та три шари бітуму, який дозволяє настилати рулонну покрівлю за один раз.  
         Види покрівельних матеріалів  
Можна виділити чотири покоління покрівельних матеріалів:
I покоління - звичайний рубероїд рулонний покрівельний та гідроізоляційний матеріал, який отримують шляхом просочення покрівельного картону нафтовими бітумами з наступним нанесенням на обидві сторони полотна покривного складу, що складається із суміші покривного бітуму та наповнювача, і посипання - (ГОСТ 10923-93) на картонній основі (довговічність менше десяти років, число шарів покрівельного килима три-п'ять і більше, ручна укладка).  
До цього типу покрівельних матеріалів відносяться:
Рубероїд - це рулонний покрівельний гідроізоляційний матеріал, який отримують шляхом просочення покрівельного картону нафтовими бітумами м'якими з подальшим покриттям обох поверхонь шаром тугоплавкого бітуму.
Пергамін - рулонний беспокровний матеріал, одержуваний просоченням покрівельного картону розплавленим нафтовим бітумом з температурою розм'якшення не нижче 40 °С. Служить підкладковим матеріалом під руберойд і використовується для пароізоляції.
II покоління - руберойд,що наплавляється на картонній основі (прискорилася настилання покрівельного килима).
До цього типу покрівельних матеріалів відносяться:
рубемаст - наплавляється рулонний матеріал на основі покрівельного картону. Відрізняється від звичайного руберойду підвищеним вмістом в'яжучого бітуму з нижньої сторони полотна. Це покращує пластичність і тріщиностійкість, збільшує довговічність покрівлі. Рубемаст укладається методом термічного підплавлення нижнього покривного шару (без застосування бітумних мастик) або способом пластифікації розчинниками (бензин, гас і ін)
III покоління - бітумні матеріали на гнілостойкіх основах з синтетичних або скляних волокон (зросли міцність і довговічність покриттів до 10-12 років).
IV покоління - бітумно-полімерні матеріали на гнілостойкіх засадах (скоротилося число шарів покрівельного килима до двох-трьох, збільшилася надійність і довговічність покрівельних покриттів до 15-25 років).
III покоління і IV покоління - сучасні рулонні бітумно-полімерні матеріали на гнилостойкіх засадах. 
Сучасні рулонні покрівельні матеріали випускає велику кількість підприємств. Для цих матеріалів немає єдиного ГОСТу, тому кожен випускається за своїми технічними умовами (ТУ). Немає навіть єдиної системи маркування рулонних матеріалів, хоча в цьому відношенні у найбільших виробників налагоджується одноманітність.
Під час маркування багато підприємств використовують трибуквені позначення.
Перша літера - тип основи:
o Е - неткане поліефірне волокно (поліестр);
o Т - склотканина;
o Х - стеклохолст.
o Друга літера - вид верхнього покриття:
o П - захисна полімерна плівка;
o До - грубозерниста мінеральна посипка;
o М - дрібнозернистий пилуватий пісок.
o Третя буква - вигляд нижньої покриття:
o П - захисна полімерна плівка;
o М - дрібнозернистий пилуватий пісок.
У спеціальних випадках використовуються індекси Ф - фольга, З - суспензія (пилувато посипання).

Бітумна черепиця Техноніколь

     Бітумна (гнучка) черепиця — це останнє слово техніки в покрівельних системах. Ми пропонуємо Вам не просто широкий асортимент гнучкої черепиці і високоякісних комплектуючих для покрівлі. Ми пропонуємо Вам комплексні покрівельні системи, які забезпечують абсолютну надійність і максимальну естетичність. Всі елементи, що поставляються нами, покрівельних систем ретельно підібрані в процесі довгих практичних випробувань і є єдиними цілими. Лише комплексний підхід до створення покрівлі забезпечує стовідсотковий захист Вашого будинку!  

Продукція заводів Техноніколь має європейський єдиний сертифікат євростандарт ЕМ 544, як і кращі види фінської і німецької черепиці. Відрізняє ж продукцію Техноніколь те, що вона спеціально була розроблена під російські кліматичні умови і особливості експлуатації. Дах, критий гнучкою черепицею Шинглас Техноніколь, не потребуватиме ремонту декілька десятиліть, черепичне покриття володіє повною герметичністю і непроникне для будь-якої кількості опадів, воно служить хорошою шумоізоляцією (шум дощу, вітру і тому подібне поглинається покриттям). Покриття з гнучкої черепиці Техноніколь не горючий, не нагромаджує статичної електрики і відповідає міжнародним вимогам екологічної чистоти продукції.

Гнучка черепична плитка (так званий гонт) має площу 1м на 0, 333 м або 0,317 м. 1 гонт має вирізи по краю і є як би 3 плиткою черепиці.

Виробник Техноніколь випускає спеціальні плитки гнучкої черепиці для укладання на ковзанах і карнизах даху. Вони мають прямокутну форму і легко набувають форми згину в необхідному місці.
Черепиця Шинглас Техноніколь має складну структуру, кожен шар якої додає їй особливі властивості. Міцний нетканий склохолст лежить в основі всієї конструкції і забезпечує високу стійкість до навантажень на розрив. Скловолокно просочене з обох сторін спеціально призначеним для подібних покриттів модифікованим бітумом, властивості якого сильно відрізняються від звичайного бітуму. Модифікований бітум перш за все прекрасно виносить температурне навантаження, не тріскаючись від морозів в мінус 50 і не розтікаючись під прямими сонячними променями (нагрів можливий до 100 градусів).

Поверхня зовнішнього бітумного шару покрита базальтовою гранулярною крихтою. Базальт – найміцніший мінерал, міцність гонту за рахунок наявності цього шару різко зростає. Крім того, саме мінеральні гранули – носії тієї багатої і всілякої колірної гамми, якою відрізняється гнучка черепиця Техноніколь.

Стовідсоткова водонепроник-ність покрівлі, критою гнучкою черепицею Техноніколь,  забез-печується за рахунок технології вкладання  гонту і властивостей матеріалу. Пошарове  укладання знизу із закріпленням покрівельними  цвяхами не залишає волозі можливості попасти  під покриття, плюс до цього відразу після  укладання під дією сонячного тепла нижній  бітумний шар гонту сплавляється між собою,  утворюючи єдиний герметичний шар на всій поверхні даху, включаючи всі складні архітектурні деталі, ковзани і виступи.  

Використання продукції Техноніколь буде для Вас економічно вигідно, оскільки вітчизняна продукція високого класу обхо-диться дешевше імпортною, а при дотриманні технологій пристрою черепичного настилу кількість необхідного матеріалу розраховується дуже точно, відходів практично не залишається. Лінія Шинглас Техноніколь включає наступні серії м’якої черепиці. 

Шинглас-ультра (Shinglas-ultra)

- Foxtrot (accord - оригінальні прямокутники)  
- Jive (sonata - шестикутники)  
- Jive (accord - оригінальні прямокутники)  
- Samba (sonata - шестикутники)  
- Samba (accord - оригінальні прямокутники)  
Шинглас классік
- Twist (trio - прямокутники)  
- Quadrille (sonata - шестикутники)  
- Flamenco (trio - прямокутники)  
Шинглас преміум
- Ламінована черепиця шинглас Джазз  

Структура Shinglas

Shinglas - бітумний матеріал на основі склополотна. Верхня поверхня гонту (плитки) черепиці покрита шаром грубозернистого базальтового грануляту, який формує всілякі колірні відтінки і захищає матеріал від механічних і кліматичних впливів. Більше 60% нижньої поверхні шингласа покрито шаром бітумно-полімерної маси, що самоклеїться, крім того - вона захищена легкознімною плівкою.

1) основа – склополотно;  2) бітум – покращений; 3) верхній шар – базальтова посипка;  4) нижній шар – морозостійка бітумно-полімерна маса; 5) захисний шар – силіконова плівка, що легко знімається. 


  
Головна  -  Новини  -  Продукція  -  Дилерам  -  Галерея  -  Контакти  - Он-лайн замовлення


Работает на бесплатной Amiro CMS