Головна
Новини

Інформація
Дилерам

Фотогалерея
Контакти
Замовлення
 

Двері вхідні:
 Aplot
 Lacossta
 Двері оптом

 ABWEHR

Двері міжкімнатні:
 Terminus
 Новий стиль

Вікна металопластикові:
 REHAU
 VEKA
 EPSILON 
 STECO
 Вікнар’Off
 KBE

Вікна дерев‘яні

Підвіконня:
 Danke
 OpenTeck
 Crystalit
 Holzdorf

Водозливи

Сітки від комах

Ролети:
 Захисні
 Тканеві

Жалюзі:
 Гоизонтальні
 Вертикальні

Гаражні ворота:
 DoorHan
 Alutech
 Ryterna

Сайдинг
 Альта-Профіль
 Holzplast
 Блок-Хаус "Бревно"


Покрівельні матеріали
 Металочерепиця
 Мінеральна вата
 Пінопласт

Водостічні системи:
 RAINWAY


   
   
   

  
         Украинский строительный портал www.promobud.ua    

   

 


Гаражні ворота


Секційні ворота "DoorHan"

Cекційні ворота DoorHan стали серйозним проривом на ринку рухомих огороджувальних конструкцій.  Автоматичні ворота компанії DoorHan доступні на всій території СНД, поставляються в країни Європи, Азії та Північної Африки. Завдяки широкій мережі представництв і дилерів вони доступні не тільки географічно, а й фінансово, адже вартість  воріт максимально лояльна до споживача. Відтепер автоматичні ворота не розкіш, а засіб зробити свій будинок комфортним і захищеним. 

Група компаній DoorHan є єдиним виробником автоматичних воріт, що має власне виробництво повного циклу. Тобто всі комплектуючі  виробляємо самостійно, не закуповуючи у сторонніх постачальників. Такий рівень розвитку дає нам змогу контролювати якість на кожному етапі виробництва, а незалежність від інших виробників дає змогу самостійно формувати цінову політику. Саме з цих причин і ви можете придбати у компанії DoorHan недорогі й надійні автоматичні ворота.

Більшість власників будинків віддають перевагу купівлі автома-тичних воріт замість стандартних конструкцій. Із ними солідарні й господарі підприємств, які вже оцінили переваги сучасних воріт для бізнесу.  Для приватних будинків і гаражів не існує більш привабливого рішення перекриття отворів, ніж купити автоматичні ворота.

Автоматика воріт у цей час стає практично невід'ємною їх частиною. Просто полотна або звичайних стулок вже мало, щоб іменувати конструкцію повноцінними воротами. Тепер необхідно забезпечити не тільки надійність, але й максимально зручне їх відкривання та закривання . Автоматика воріт призначена саме для цих цілей. Автоматичні ворота, оснащені механізмом, відкриваються простим натисненням кнопки, прискорюючи й полегшуючи їх використання. Компанія DoorHan дає змогу перейти на цивілізований спосіб використання рухомих огороджувальних конструкцій – встановити на них автоматику для воріт.  
Головна  -  Новини  -  Продукція  -  Дилерам  -  Галерея  -  Контакти  - Он-лайн замовлення


Работает на бесплатной Amiro CMS