Головна
Новини

Інформація
Дилерам

Фотогалерея
Контакти
Замовлення
 

Двері вхідні:
 Aplot
 Lacossta
 Двері оптом

 ABWEHR

Двері міжкімнатні:
 Terminus
 Новий стиль

Вікна металопластикові:
 REHAU
 VEKA
 EPSILON 
 STECO
 Вікнар’Off
 KBE

Вікна дерев‘яні

Підвіконня:
 Danke
 OpenTeck
 Crystalit
 Holzdorf

Водозливи

Сітки від комах

Ролети:
 Захисні
 Тканеві

Жалюзі:
 Гоизонтальні
 Вертикальні

Гаражні ворота:
 DoorHan
 Alutech
 Ryterna

Сайдинг
 Альта-Профіль
 Holzplast
 Блок-Хаус "Бревно"


Покрівельні матеріали
 Металочерепиця
 Мінеральна вата
 Пінопласт

Водостічні системи:
 RAINWAY


   
   
   

  
         Украинский строительный портал www.promobud.ua    

   

 


Гаражні ворота


Секційні ворота "АЛЮТЕХ"


    Секційні ворота - це зручна, надійна і найбільш ефективна конструкція гаражних та промислових воріт. Вони застосовуються до всіх видів прорізів і типів внутрішньої архітектури приміщень. Секційні ворота не займають багато місця всередині приміщення, а зовні взагалі не займають ніякого простору.

У виробництві секційних воріт "Алютех" врахований передовий досвід кращих європейських виробників, а також застосовані комплектуючі та аксесуари, що відповідають світовим стандартам якості. Всі матеріали для виробництва секційних воріт "Алютех" раціонально і економічно підібрані з метою забезпечити зручність, надійність, безпека і довговічність конструкції.

Власне виробництво дозволяє більш гнучко підходити до побажань замовників, враховувати їх специфічні вимоги до виконання кожного виробу і забезпечувати виконання будь-якого, навіть нестандартного замовлення в найкоротші терміни.

Компанія "Алютех" пропонує широкий ряд типорозмірів та видів монтажу секційних воріт, покликаний задовольнити найвибагливіші вимоги наших партнерів. Ми постійно підтримуємо сучасність конструкції та розробляємо нові види секційних воріт.  


   Гаражні ворота "Алютех" прекрасно доповнюють архітектуру Вашого гаража, підкреслять сучасний вигляд Вашого котеджу і забезпечать високий рівень захисту від злому.

Конструкції гаражних воріт "Алютех" вбудовуються в проріз будь-якої конфігурації, а зовнішній вигляд завжди поєднується зі стилем Вашого будинку. Для монтажу потрібні невеликі бічна і верхня перемички, а для компенсації висоти прорізу завжди може бути використана декоративна фальшпанель з алюмінієвими обрамлення.

Високоякісні ущільнення по всьому периметру гаражних воріт "Алютех" мають довготривалу еластичність і морозостійкість. Нижнє герметичне ущільнення компенсує нерівності підлоги в приміщенні Вашого гаража. Гаражні ворота "Алютех" - це розумні інвестиції в Вашу власність, так як кожна деталь в конструкції пристосована для довгострокової служби. Гармонія стилю і надійності конструкції - відмітний ознака гаражних воріт "Алютех". Збалансовані гаражні ворота "Алютех" плавно і безшумно піднімаються вертикально по направляючих під стелю Вашого гаража, залишаючи вільним простір перед воротами і зберігаючи розміри проїзду в світла. Гаражні ворота "Алютех" встановлюються без особливих зусиль за мінімальний час і доповнюють привабливий зовнішній вигляд будинків і гаражів.

Гаражні ворота "Алютех", оснащені електроприводом, зручно відкриваються прямо з машини, створюючи додатковий комфорт та забезпечуючи надійну систему контролю доступу.

Оригінальні конструкція та дизайн вбудованої хвіртки підкреслять індивідуальність Ваших воріт. В конструкції хвіртки використовується більш 10 посилених алюмінієвих профілів обрамлення хвіртки. Сучасний лінійний доводчік хвіртки дозволяє використовувати хвіртки у всіх типах монтажу. Використовується поліпшена система кріплення замку в полотно хвіртки. Він забезпечує високу стійкість полотна хвіртки до ударного навантаження і спробам злому в місці розташування замку. У замку хвіртки передбачені посилені антівандальние алюмінієві ручки, що забезпечують більш тривалу і надійну експлуатацію системи.

веб-сайт виробника профілю http://www.alutech.ua  
Головна  -  Новини  -  Продукція  -  Дилерам  -  Галерея  -  Контакти  - Он-лайн замовлення


Работает на бесплатной Amiro CMS