Головна
Новини

Інформація
Дилерам

Фотогалерея
Контакти
Замовлення
 

Двері вхідні:
 Aplot
 Lacossta
 Двері оптом

 ABWEHR

Двері міжкімнатні:
 Terminus
 Новий стиль

Вікна металопластикові:
 REHAU
 VEKA
 EPSILON 
 STECO
 Вікнар’Off
 KBE

Вікна дерев‘яні

Підвіконня:
 Danke
 OpenTeck
 Crystalit
 Holzdorf

Водозливи

Сітки від комах

Ролети:
 Захисні
 Тканеві

Жалюзі:
 Гоизонтальні
 Вертикальні

Гаражні ворота:
 DoorHan
 Alutech
 Ryterna

Сайдинг
 Альта-Профіль
 Holzplast
 Блок-Хаус "Бревно"


Покрівельні матеріали
 Металочерепиця
 Мінеральна вата
 Пінопласт

Водостічні системи:
 RAINWAY


   
   
   

  
         Украинский строительный портал www.promobud.ua    

   

 

Гаражні ворота

Секційні ворота "DoorHan"

Cекційні ворота DoorHan стали серйозним проривом на ринку рухомих огороджувальних конструкцій.  Автоматичні ворота компанії DoorHan доступні на всій території СНД, поставляються в країни Європи, Азії та Північної Африки. Завдяки широкій мережі представництв і дилерів вони доступні не тільки географічно, а й фінансово, адже вартість  воріт максимально лояльна до споживача. Відтепер автоматичні ворота не розкіш, а засіб зробити свій будинок комфортним і захищеним. 

Група компаній DoorHan є єдиним виробником автоматичних воріт, що має власне виробництво повного циклу. Тобто всі комплектуючі  виробляємо самостійно, не закуповуючи у сторонніх постачальників. Такий рівень розвитку дає нам змогу контролювати якість на кожному етапі виробництва, а незалежність від інших виробників дає змогу самостійно формувати цінову політику. Саме з цих причин і ви можете придбати у компанії DoorHan недорогі й надійні автоматичні ворота.

Більшість власників будинків віддають перевагу купівлі автома-тичних воріт замість стандартних конструкцій. Із ними солідарні й господарі підприємств, які вже оцінили переваги сучасних воріт для бізнесу.  Для приватних будинків і гаражів не існує більш привабливого рішення перекриття отворів, ніж купити автоматичні ворота.

Автоматика воріт у цей час стає практично невід'ємною їх частиною. Просто полотна або звичайних стулок вже мало, щоб іменувати конструкцію повноцінними воротами. Тепер необхідно забезпечити не тільки надійність, але й максимально зручне їх відкривання та закривання . Автоматика воріт призначена саме для цих цілей. Автоматичні ворота, оснащені механізмом, відкриваються простим натисненням кнопки, прискорюючи й полегшуючи їх використання. Компанія DoorHan дає змогу перейти на цивілізований спосіб використання рухомих огороджувальних конструкцій – встановити на них автоматику для воріт.

Секційні ворота "АЛЮТЕХ"


    Секційні ворота - це зручна, надійна і найбільш ефективна конструкція гаражних та промислових воріт. Вони застосовуються до всіх видів прорізів і типів внутрішньої архітектури приміщень. Секційні ворота не займають багато місця всередині приміщення, а зовні взагалі не займають ніякого простору.

У виробництві секційних воріт "Алютех" врахований передовий досвід кращих європейських виробників, а також застосовані комплектуючі та аксесуари, що відповідають світовим стандартам якості. Всі матеріали для виробництва секційних воріт "Алютех" раціонально і економічно підібрані з метою забезпечити зручність, надійність, безпека і довговічність конструкції.

Власне виробництво дозволяє більш гнучко підходити до побажань замовників, враховувати їх специфічні вимоги до виконання кожного виробу і забезпечувати виконання будь-якого, навіть нестандартного замовлення в найкоротші терміни.

Компанія "Алютех" пропонує широкий ряд типорозмірів та видів монтажу секційних воріт, покликаний задовольнити найвибагливіші вимоги наших партнерів. Ми постійно підтримуємо сучасність конструкції та розробляємо нові види секційних воріт.

Гаражні ворота

   Гаражні ворота "Алютех" прекрасно доповнюють архітектуру Вашого гаража, підкреслять сучасний вигляд Вашого котеджу і забезпечать високий рівень захисту від злому.

Конструкції гаражних воріт "Алютех" вбудовуються в проріз будь-якої конфігурації, а зовнішній вигляд завжди поєднується зі стилем Вашого будинку. Для монтажу потрібні невеликі бічна і верхня перемички, а для компенсації висоти прорізу завжди може бути використана декоративна фальшпанель з алюмінієвими обрамлення.

Високоякісні ущільнення по всьому периметру гаражних воріт "Алютех" мають довготривалу еластичність і морозостійкість. Нижнє герметичне ущільнення компенсує нерівності підлоги в приміщенні Вашого гаража. Гаражні ворота "Алютех" - це розумні інвестиції в Вашу власність, так як кожна деталь в конструкції пристосована для довгострокової служби. Гармонія стилю і надійності конструкції - відмітний ознака гаражних воріт "Алютех". Збалансовані гаражні ворота "Алютех" плавно і безшумно піднімаються вертикально по направляючих під стелю Вашого гаража, залишаючи вільним простір перед воротами і зберігаючи розміри проїзду в світла. Гаражні ворота "Алютех" встановлюються без особливих зусиль за мінімальний час і доповнюють привабливий зовнішній вигляд будинків і гаражів.

Гаражні ворота "Алютех", оснащені електроприводом, зручно відкриваються прямо з машини, створюючи додатковий комфорт та забезпечуючи надійну систему контролю доступу.

Оригінальні конструкція та дизайн вбудованої хвіртки підкреслять індивідуальність Ваших воріт. В конструкції хвіртки використовується більш 10 посилених алюмінієвих профілів обрамлення хвіртки. Сучасний лінійний доводчік хвіртки дозволяє використовувати хвіртки у всіх типах монтажу. Використовується поліпшена система кріплення замку в полотно хвіртки. Він забезпечує високу стійкість полотна хвіртки до ударного навантаження і спробам злому в місці розташування замку. У замку хвіртки передбачені посилені антівандальние алюмінієві ручки, що забезпечують більш тривалу і надійну експлуатацію системи.

веб-сайт виробника профілю http://www.alutech.ua

  Ворота гаражні секційні Ryterna 

Гаражні секційні ворота повинні надійно захищати Ваше майно: автомобіль, гараж і його вміст, бути легкими в управлінні і безпечними, займати мінімально необхідну площу гаража. Також одним з основних є естетична вимога: зовнішній вигляд гаражних секційних воріт повинен відповідати архітектурному стилю будівлі.
Компанія Ryterna представляє Вам сучасні гаражні секційні ворота, що володіють всіма вищепереліченими достоїнствами - стильным виглядом, зручністю в експлуатації і безперечною надійністю.

 Встановлюйте в свій гараж гаражні         секційні ворота Ryterna, оснащені електроприводом. Надійна європейська автоматика забезпечить комфортну експлуатацію гаражних воріт. Водієві не потрібно виходити з салону автомобіля, щоб відкрити або закрити гаражні секційні ворота - управляти ними можна дистанційно з пульта.
Гаражні секційні ворота Ryterna безпечні для користування - ворота автоматично блокуються, якщо в зоні руху з’являється перешкода.

        

       Кольори панелей


ПрайсГаражні секційні ворота Ryterna відкриваються плавно і безшумно, не вимагають додаткового місця перед гаражем і займають мінімум місця усередині нього. Можливість виготовлення гаражних секційних воріт шириною до 8м і висотою до 8м дозволяють підібрати ідеальний варіант практично для будь-якого приміщення.

Безпечна експлуатація, надійний захист від вторгнення і злому, зручна система відкриття гаражних секційних воріт, відмінна герметизація отвору воріт - ці численні достоїнства гаражних секційних воріт Ryterna зробили їх популярними не тільки в Україні і СНД, але і у всьому світі

Конструкція гаражних секційних воріт Ryterna відповідає вимогам вітчизняного ГОСТ і європейським стандартам.

Полотно гаражних секційних воріт збирається з секцій (сендвіч- панелей), сполучених між собою петлями. Тому гаражні секційні ворота заслужено вважаються «теплим» типом воріт.

Які параметри необхідно знати замовнику для попереднього розрахунку ціни секційних гаражних воріт:

(Вигляд гаражу зсередини)

парметри секційних гаражних воріт1. Ширина проєму – LDB.

2. Висота проєму – RM .

3. Висота перемички (притолоки) – H .

4. Бокові відстані – SL и SR .

5. Глибина проєму – ET .

6. Наявність додатковго входу в приміщення .

7. Тип відкриваняя - ручний, автоматичний .

8. Додаткові елементи безпеки:

-датчик зупинки воріт при зіткненні з перешкодою;
-механізм розблокування гаражних воріт при відключенні електроенергії - бажано встановлювати в разі відсутності іншого входу в гараж або хвіртки .

  
Головна  -  Новини  -  Продукція  -  Дилерам  -  Галерея  -  Контакти  - Он-лайн замовлення


Работает на бесплатной Amiro CMS